APEM Q14P1BXXW02E
Led Panel Indicator, White, 14Mm, 3.3V Rohs Compliant: Yes |Apem Q14P1BXXW02E
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页6 年前
Electro Sonic
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
LED PANEL INDICATOR, WHITE, 14MM, 3.3V; Available until stocks are exhausted
APEM Q14P1BXXW02E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 14MM
Single Color LED, White, Diffused
LED Indicator 14mm Prominent 2VDC IP67
LED PNL IND WHITE DIFF 10MM SLDR