APEM Q14P1BXXB220E
Led Indicator 14Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P1BXXB220E
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页6 年前
Electro Sonic
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Single Color LED, Blue, Diffused
LED Indicator 14mm Prominent 220VAC IP67
APEM Q Serisi 14mm Mavi 220V LED
LED PNL IND BLUE DIFF 10MM SLDR