APEM Q14P1BXXB12E
Led Indicator Sealed 14MM Prominent Black Chrome Fixed Blue 12VDC Solder
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页6 年前
Master Electronics
Newark
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
描述
Single Color LED, Blue, Diffused
LED Indicator 14mm Prominent 12VDC IP67
14mm prominent black bezel IP67 sealed BLUE 12V
LED PNL IND BLU DIFF 10MM QUICK
Panel Mount Indicator, Led, 14Mm, Blue, 3.2V; Led Color:Blue; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:280Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:3.2V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P1BXXB12E