APEM Q14P1BXXB110E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Blue 100mcd Automotive 2-Pin
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页6 年前
Master Electronics
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
LED INDICATOR SEALED 14MM PROMINENT BLACK CHROME FIXED BLUE 110VAC SOLDER
Single Color LED, Blue, Diffused
LED Indicator 14mm Prominent 110VAC IP67
14mm prominent black bezel IP67 sealed BLUE 110V
LED PNL IND BLU DIFF 10MM QUICK
Panel Mount Indicator, Led, 14Mm, Blue, 3.2V; Led Color:Blue; Operating Voltage:110Vac; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:6Ma; Luminous Intensity:280Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:3.2V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P1BXXB110E