APEM Q14F3CXXY24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 4mcd 2-Pin
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页6 年前
Electro Sonic
element14 APAC
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
相关零件
KingbrightWP914CK/4YDT
LED Quad-Level Uni-Color Yellow 590nm 8-Pin Bulk
KingbrightWP113YDT
Yellow 2 x 5 mm 110° Tinted Diffused 100 mcd 1.85 V LED Lamp Through Hole
Pc-Type/Stackable Led Lamp, yellow, diffused Rohs Compliant: Yes |Dialight 561-4301-081F
KingbrightWP1043YD
LED Light Bar Uni-Color Yellow 590nm 2-Pin Chip LED Bulk
CML CMD15-21VYD/TR8 LED SMT 1206 2V 20mA 4mcd Yellow 2K Part of the VCC Family of Products
LED Uni-Color Yellow 585nm 2-Pin
描述
Single Color LED, Yellow, Diffused
14MM FLUSH CHROME LED WIRES, YELLOW 24VDC
LED PNL IND YLW DIFF 10MM LEADS
Led Panel Mount Indicator, Bright Chrome Bezel, Yellow, 14 Mm, 24 Vdc, 20 Ma, 4 Mcd, Ip67 Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14F3CXXY24E
INDIC FLUSH CHROME YELL 24VDC,IP67; LED Colour: Yellow; Operating Voltage: 24VDC; Mounting Hole Dia: 14mm; Forward Current If: 20mA; Luminous Intensity: 4mcd; IP / NEMA Rating: IP67; Product Range: -; SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)