APEM Q14F3CXXR24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Red 10mcd Automotive 2-Pin
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页6 年前
Farnell
element14 APAC
Master Electronics
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.08%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
KingbrightWP1043ID
Single Color LED, High Efficiency Red, Diffused Red, 5.58mm
Single Color LED Array, Super High Intensity Red, Diffused Red, 3mm
KingbrightWP1043SRD
Single Color LED, Super Bright Red, Diffused Red, 5.58mm
Single Color LED, Super High Intensity Red, Diffused Red, T-1 3/4, 5mm
Single Color LED, Super Red, Diffused Red, T-1 3/4, 5mm
描述
FLUSHINDICATOR PMNT,14MM MOUNT SIZE, RED LED, LEADWIRES TERM,10 MM LAMP SIZE,24VDC
INDIC FLUSH CHROME RED 24VDC,IP67; LED Colour: Red; Operating Voltage: 24VDC; Mounting Hole Dia: 14mm; Forward Current If: 20mA; Luminous Intensity: 10mcd; IP / NEMA Rating: IP67; Product Range: Q Series; SVHC: No SVHC (15-Jan-2
Panel Mount Indicator, Led, 14Mm, Red, 24V; Led Color:Red; Operating Voltage:-; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:10Mcd; Packaging:Each; Product Range:-; Forward Voltage:24V; Lens Shape:Round Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14F3CXXR24E