APEM Q14F3CXXG24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 5mcd Automotive 2-Pin
Production
数据表和文档
element14 APAC
Master Electronics
TME
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.74%
相关零件
Single Color LED, Green, Diffused, T-3/4, 2mm
KingbrightWP483GDT
Green 100° Diffused 4 mcd 2.2 V Through Hole Cylindrical LED Lamp -T-1 3/4 (5mm)
KingbrightWP424GDT
Single Color LED, Green, Diffused, T-1, 3mm
INDICATOR, LED PCB THRU-HOLE BULB T 3/4 GREEN GREEN ROUND ANGL 90DEG RIGHT ANGLE
Indicator; LED PCB Thru-Hole Bulb 2 mm Green Green Diffused Round Angl 90deg 5mcd
Single Color LED, Green, Transparent, T-3/4, 2mm
描述
Single Color LED, Green, Diffused
14MM FLUSH CHROME LED WIRES, GREEN 24VDC
LED PNL IND GREEN DIFF 10MM LDS
Led Panel Mount Indicator, Bright Chrome Bezel, Green, 14 Mm, 24 Vdc, 20 Ma, 5 Mcd, Ip67 Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14F3CXXG24E
INDIC FLUSH CHROME GRN 24VDC,IP67; LED Colour: Green; Operating Voltage: 24VDC; Mounting Hole Dia: 14mm; Forward Current If: 20mA; Luminous Intensity: 5mcd; IP / NEMA Rating: IP67; Product Range: Q Series; SVHC: No SVHC (15-Jan-