APEM Q14F3CXXG12E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 5mcd Automotive 2-Pin
数据表和文档
Electro Sonic
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
-14.51%
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
相关零件
Single Color LED, Green, Diffused, T-3/4, 2mm
KingbrightWP113GDT
Green 2 x 5 mm 110° Tinted Diffused 6 mcd 2.2 V Rectangular LED Through Hole
Dialight559-0203-007
Indicator, LED; Green; 4mcd; 0.25In.; 12V; Panel/Snap; 60deg; 0.281In.; -20degC; 85degC; 5
LED AMBER 20 MCD (TYP.) 20 MA 2.0 V (TYP.) 5 V 610 NM 110 DEG GAASP
KingbrightWP914CK/4GDT
Quad Green 2 x 3 mm 100° Tinted Diffused 6 mcd 2.2 V LED Indicator Through Hole
LED Uni-Color Green 562nm 2-Pin
描述
Q Series Round with Flat Top 1 LED LED Panel Indicator 30.6mm 12V 20mA 5mcd
APEM Q14F3CXXG12E LED indicator light Green Flush 5mcd Industrial Use
Single Color LED, Green, Diffused
LED Indicator 14mm Flush 12VDC IP67
LED PNL IND GREEN DIFF 10MM LDS
Panel Mount Indicator, Led, 14Mm, Green, 12Vdc; Led Color:Green; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:5Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:-; Forward Voltage:12Vdc Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14F3CXXG12E