APEM Q14F3CXXB24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Blue 100mcd 2-Pin
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页6 年前
element14 APAC
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+295%
相关零件
CMD264 Series Blue 3 mm 45° 100 mcd Diffused 4.9 V Through Hole LED Lamp
LED BLUE DIFF RECT 2MMX5MM T/H / Blue LED Indication - Discrete 3.5V Radial
LED Tri-Color Blue/Green/Red 428nm/575nm/632nm 4-Pin SMD T/R
Single Color LED, Ultra Super Blue, Diffused, T-1, 3mm
Single Color LED, Ultra Super Blue, Diffused Blue, T-1, 3mm
Blue Ø 3 mm 60° 80 mcd 3.5 V Diffused Right Anlge LED Indicator - T-1
描述
Single Color LED, Blue, Diffused
LED Indicator 14mm Flush 24VDC IP67
14MM FLUSH CHROME LED WIRES, BLUE 24VDC
LED PNL IND BLUE DIFF 10MM LEADS
Led Panel Mount Indicator, Bright Chrome Bezel, Blue, 14 Mm, 24 Vdc, 20 Ma, 10 Mcd, Ip67 Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14F3CXXB24E
INDIC FLUSH CHROME BLU 24VDC,IP67
INDIC FLUSH CHROME BLU 24VDC,IP67; LED Colour: Blue; Operating Voltage: 24VDC; Mounting Hole Dia: 14mm; Forward Current If: 20mA; Luminous Intensity: 10mcd; IP / NEMA Rating: IP67; Product Range: Q Series; SVHC: No SVHC (15-Jan-