APEM Q14F3BXXW24E
Single Color LED, White, Diffused
数据表和文档
3 个月趋势:
-15.38%
相关零件
Single Color LED, Cyan, Diffused White, T-1, 3mm
LED Tri-Color Blue/Green/Red 4-Pin SMD T/R
Dialight521-9462F
Dual Color LED, Red/green, Diffused White, T-1 3/4, 5mm
Dialight550-3005F
550 Series Red Green Ø5 mm 60° 90/40 mcd 1.8/2.1 V LED Circuit Board Indicator
Triple Color LED, Red Orange/green/blue, Water Clear, T-3/4, 2mm
KingbrightKB2885SGD
Single Color LED, Super Bright Green, Diffused Green, 19.05mm
描述
14MM FLUSH BLACK CHR LED WIRES, WHT 24VDC
LED Indicator 14mm Flush 24VDC IP67
LED PNL IND WHITE DIFF 10MM LDS
Led Panel Indicator, 14Mm, Wht, 24Vdc; Led Color:White; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:150Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q14 Series Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14F3BXXW24E