APEM Q14F3BXXW12E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 150mcd Automotive 2-Pin
数据表和文档
Newark
Datasheet7 页6 年前
Master Electronics
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-50.00%
相关零件
Single Color LED, Cyan, Diffused White, T-1, 3mm
LED Tri-Color Blue/Green/Red 4-Pin SMD T/R
Dialight521-9462F
Dual Color LED, Red/green, Diffused White, T-1 3/4, 5mm
Dialight550-3005F
550 Series Red Green Ø5 mm 60° 90/40 mcd 1.8/2.1 V LED Circuit Board Indicator
Triple Color LED, Red Orange/green/blue, Water Clear, T-3/4, 2mm
KingbrightKB2885SGD
Single Color LED, Super Bright Green, Diffused Green, 19.05mm
描述
Single Color LED, White, Diffused
14MM FLUSH BLACK CHR LED WIRES, WHT 12VDC
LED Indicator 14mm Flush 12VDC IP67
LED PNL IND WHITE DIFF 10MM LDS
INDIC FLUSH BLACK WHITE 12VDC,IP67
Led Panel Indicator, 14Mm, Wht, 12Vdc; Led Color:White; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:150Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q14 Series Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14F3BXXW12E