APEM Q14F3BXXR24E
Flushindicator Pmnt, 14MM Mount Size, Red Led, Leadwires Term, 10 Mm Lamp Size, 24VDC
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页6 年前
Newark
element14 APAC
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-4.04%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
KingbrightWP1043ID
Single Color LED, High Efficiency Red, Diffused Red, 5.58mm
Single Color LED, High Intensity Red, Diffused, 5mm
Single Color LED Array, High Intensity Red, Diffused Red, 5mm
Single Color LED, High Intensity Red, Diffused, 4.2mm
LED Tri-Level Tri-Color Green/Red/Yellow 565nm/635nm/585nm 6-Pin Bulk
Dialight553-0111F
553 Series Red 3 mm Diffused 45° 20 mcd 20 mA 2 V LED Circuit Board Indicator
描述
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Red 10mcd 2-Pin
Single Color LED, High Effieciency Red, Diffused
LED Indicator 14mm Flush 24VDC IP67
LED PNL IND RED DIFF 10MM LEADS
Panel Indicator, 14Mm, Red, 24Vdc; Led Color:Red; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:10Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q14 Series Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14F3BXXR24E