APEM Q14F3BXXG24E
Q Series Round with Flat Top 1 LED LED Panel Indicator 30.6mm 24V 20mA 5mcd
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页6 年前
Farnell
element14 APAC
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-17.82%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Single Color LED, Green, Diffused, T-3/4, 2mm
KingbrightWP483GDT
Green 100° Diffused 4 mcd 2.2 V Through Hole Cylindrical LED Lamp -T-1 3/4 (5mm)
KingbrightWP424GDT
Single Color LED, Green, Diffused, T-1, 3mm
INDICATOR, LED PCB THRU-HOLE BULB T 3/4 GREEN GREEN ROUND ANGL 90DEG RIGHT ANGLE
Indicator; LED PCB Thru-Hole Bulb 2 mm Green Green Diffused Round Angl 90deg 5mcd
Single Color LED, Green, Transparent, T-3/4, 2mm
描述
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 5mcd 2-Pin
Led Panel Mount Indicator, Black Chrome Bezel, Green, 14 Mm, 24 Vdc, 20 Ma, 5 Mcd, Ip67 Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14F3BXXG24E
INDIC FLUSH BLACK GREEN 24VDC,IP67; LED Colour: Green; Operating Voltage: 24VDC; Mounting Hole Dia: 14mm; Forward Current If: 20mA; Luminous Intensity: 5mcd; IP / NEMA Rating: IP67; Product Range: Q Series; SVHC: No SVHC (15-Jan