APEM Q14F3BXXG12E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 5mcd Automotive 2-Pin
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页6 年前
Farnell
element14 APAC
Master Electronics
3 个月趋势:
-4.16%
相关零件
Single Color LED, Green, Diffused, T-3/4, 2mm
KingbrightWP483GDT
Green 100° Diffused 4 mcd 2.2 V Through Hole Cylindrical LED Lamp -T-1 3/4 (5mm)
KingbrightWP424GDT
Single Color LED, Green, Diffused, T-1, 3mm
INDICATOR, LED PCB THRU-HOLE BULB T 3/4 GREEN GREEN ROUND ANGL 90DEG RIGHT ANGLE
Indicator; LED PCB Thru-Hole Bulb 2 mm Green Green Diffused Round Angl 90deg 5mcd
Green Ø 3 mm 60° Water Clear 100 mcd 2.2 V Through Hole LED - T-1
描述
Single Color LED, Green, Diffused
14MM FLUSH BLACK CHR LED WIRES, GRN 12VDC
LED Indicator 14mm Flush 12VDC IP67
LED PNL IND GREEN DIFF 10MM LDS
Panel Indicator, 14Mm, Green, 12Vdc; Led Color:Green; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:5Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q14 Series Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14F3BXXG12E