APEM Q14F1GZZRYG24E
APEM Q14F1GZZRYG24E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 14MM
数据表和文档
Electro Sonic
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
-30.01%
描述
Led Indicator 14Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14F1GZZRYG24E
LED Indicator 14mm Flush Tri-Color 24VDC
LED PNL IND GRN/RED/YW DIF 10MM
Luminous Intensity / Colour = G 10mcd, R 15mcd, Y 30mcd / Operating Voltage Max. V = 24 / Termination Type = Solder Lug / Faston 2.8 x 0.8 mm / IP / NEMA Rating = IP67 / Mounting Hole Diameter mm = 14 / Illumination Type = Tri-Colour / Forward Current (If) / Colour = G 20mA, R 20mA, Y 20mA / LED Colour = Green / Red / Yellow