APEM Q14F1CZZRYG24E
Led Indicator 14Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14F1CZZRYG24E
数据表和文档
Electro Sonic
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
描述
LED Indicator 14mm Flush Tri Color 24VDC
PANEL MOUNT INDICATOR 14MM FLUSH BRIGHT CHR LED 3COLOUR 24VDC
LED PNL IND GRN/RED/YW DIF 10MM