APEM Q14F1CXXY12E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 4mcd Automotive 2-Pin
Production
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
TME
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 50mcd Automotive 2-Pin
描述
LED INDICATOR SEALED 14MM FLUSH BRIGHT CHROME FIXED YELLOW 12VDC SOLDER
Single Color LED, Yellow, Diffused
PANEL MOUNT INDICATOR, LED, 14MM, YELLOW, 2.1V
LED Indicator 14mm Flush 12VDC IP67
APEM Q Serisi 14mm Sarı 12V LED
Panel Mount Indicator, Led, 14Mm, Yellow, 2.1V; Led Color:Yellow; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:4Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:2.1V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14F1CXXY12E