APEM Q14F1CXXY110E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 4mcd Automotive 2-Pin
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页6 年前
Master Electronics
Newark
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
LED INDICATOR SEALED 14MM FLUSH BRIGHT CHROME FIXED YELLOW 110VAC SOLDER
Single Color LED, Yellow, Diffused
LED Indicator 14mm Flush 110VAC IP67
Panel Mount Indicator, Led, 14Mm, Yellow, 2.1V; Led Color:Yellow; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:6Ma; Luminous Intensity:4Mcd; Forward Voltage:2.1V; Supply Voltage:110V; Viewing Angle:100° Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14F1CXXY110E