APEM Q14F1CXXW220E
APEM Q14F1CXXW220E 14mm LED Panel Indicator White 220V AC Flush Chrome Bezel
数据表和文档
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.63%
描述
APEM Q14F1CXXW220E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 14MM
Single Color LED, White, Diffused
LED Indicator 14mm Flush 220VAC IP67
LED PNL IND WHITE DIFF 10MM SLDR