APEM Q14F1CXXB110E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Blue 100mcd Automotive 2-Pin
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页6 年前
Master Electronics
Newark
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
LED INDICATOR SEALED 14MM FLUSH CHROME FIXED BLUE 110VAC SOLDER Q14 SERIES
Single Color LED, Blue, Diffused
14mm flush bright chrome bezel IP67 sealed BLUE 110V
LED Indicator 14mm Flush 110VAC IP67
LED PNL IND BLU DIFF 10MM QUICK
Panel Mount Indicator, Led, 14Mm, Blue, 3.2V; Led Color:Blue; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:6Ma; Luminous Intensity:10Mcd; Forward Voltage:3.2V; Supply Voltage:110V; Viewing Angle:100° Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14F1CXXB110E