APEM Q14F1BXXY02E
Led Panel Indicator, Yellow, 14Mm, 2.1V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14F1BXXY02E
数据表和文档
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
描述
APEM Q14F1BXXY02E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 14MM
Single Color LED, Yellow, Diffused
LED Indicator 14mm Flush 2VDC IP67
LED PNL IND YLW DIFF 10MM SLDR