APEM Q14F1BXXW12E
Led Indicator Sealed 14MM Flush Black Chrome Fixed White 12VDC Solder
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页6 年前
Farnell
Electro Sonic
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Single Color LED, White, Diffused
PANEL MOUNT INDICATOR, LED, 14MM, WHITE, 3.2V
14mm flush black bezel IP67 sealed WHITE 12V
LED PNL IND WHT DIFF 10MM QUICK
Panel Mount Indicator, Led, 14Mm, White, 3.2V; Led Color:White; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:20Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:3.2V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14F1BXXW12E