APEM Q14F1BXXW02E
Led Panel Indicator, White, 14Mm, 3.3V Rohs Compliant: Yes |Apem Q14F1BXXW02E
数据表和文档
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
描述
LED PANEL INDICATOR, WHITE, 14MM, 3.3V; Available until stocks are exhausted
APEM Q14F1BXXW02E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 14MM
Single Color LED, White, Diffused
LED Indicator 14mm Flush 2VDC IP67
LED PNL IND WHITE DIFF 10MM SLDR