APEM Q14F1BXXR28E
Single Color LED, High Effieciency Red, Diffused
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页6 年前
Electro Sonic
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Led Indicator 14Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14F1BXXR28E
LED Indicator 14mm Flush 28VDC IP67
LED PNL IND RED DIFF 10MM SLDR