APEM Q14F1BXXR12E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Red 10mcd Automotive 2-Pin
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页6 年前
element14 APAC
Master Electronics
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Single Color LED, High Effieciency Red, Diffused
LED INDICATOR SEALED 14MM FLUSH BLACK CHROME FIXED RED 12VDC SOLDER
LED Indicator 14mm Flush 12VDC IP67
PANEL MOUNT INDICATOR, LED, 14MM, RED, 2V
14mm flush black bezel IP67 sealed RED 12V
LED PNL IND RED DIFF 10MM QUICK
Panel Mount Indicator, Led, 14Mm, Red, 2V; Led Color:Red; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:10Mcd; Forward Voltage:2V; Supply Voltage:12V; Viewing Angle:100° Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14F1BXXR12E