APEM Q14F1BXXR110E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Red 10mcd Automotive 2-Pin
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页6 年前
Master Electronics
Newark
3 个月趋势:
-47.62%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
LED INDICATOR SEALED 14MM FLUSH BLACK CHROME FIXED RED 110VAC SOLDER Q14 SERIES
Single Color LED, High Efficiency Red, Diffused
LED Indicator 14mm Flush 110VAC IP67
14mm flush black bezel IP67 sealed RED 110V
LED PNL IND RED DIFF 10MM QUICK
Panel Mount Indicator, Led, 14Mm, Red, 2V; Led Color:Red; Operating Voltage:110Vac; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:6Ma; Luminous Intensity:10Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:2V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14F1BXXR110E