APEM Q14F1BXXHR02E
LED Indicator 14mm Flush Black Chrome, Hyper Red 2VDC (no resistor) IP67
数据表
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet7 页7 年前
Datasheet5 页9 年前
3 个月趋势:
+1.10%
描述
Led Indicator 14Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14F1BXXHR02E
LED PNL IND RED DIFF 10MM QUICK
14MM FLSH BLK CHRM HYPR RED 2VDC