APEM Q14F1BXXG28E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 5mcd Automotive 2-Pin
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页6 年前
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Led Indicator 14Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14F1BXXG28E
Single Color LED, Green, Diffused
LED Indicator 14mm Flush 28VDC IP67
LED PNL IND GREEN DIFF 10MM SLDR