APEM Q14F1BXXG12E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 60mcd 2-Pin
Production
价格与库存
数据表和文档
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
描述
LED INDICATOR SEALED 14MM FLUSH BLACK CHROME FIXED GREEN 12VDC SOLDER
Led Indicator 14Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14F1BXXG12E
Single Color LED, Green, Diffused
LED Indicator 14mm Flush 12VDC IP67
14mm flush black bezel IP67 sealed GREEN 12V
LED PNL IND GRN DIFF 10MM QUICK