APEM Q14F1BXXG110E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 5mcd Automotive 2-Pin
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页6 年前
Farnell
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+17.17%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Panel Mount Indicator, Led, 14Mm, Green, 2.2V; Led Color:Green; Operating Voltage:110Vac; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:6Ma; Luminous Intensity:5Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:2.2V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14F1BXXG110E
LED INDICATOR SEALED 14MM FLUSH BLACK CHROME FIXED GREEN 110VAC SOLDER
Single Color LED, Green, Diffused
14mm flush black bezel IP67 sealed GREEN 110V
LED PNL IND GRN DIFF 10MM QUICK