APEM Q12P3BXXB24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Blue 500mcd 2-Pin
Production
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Led Indicator 12Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q12P3BXXB24E
Single Color LED, Blue, Diffused
LED Indicator 12mm Prominent 24VDC IP67
LED PNL IND BLUE DIFF 8MM LEADS