APEM Q12P1CXXR24E
Single Color Led High Efficiency Red Diffused
Production
数据表和文档
RS (Formerly Allied Electronics)
Burklin Elektronik
库存历史记录
3 个月趋势:
+32.04%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
PANEL MOUNT INDICATOR LED SEALED 12MM FIXED RED 24V SOLDER Q12 SERIES
12mm prominent bright chrome bezel IP67 sealed RED 24V
LED Indicator 12mm Prominent 24VDC IP67
LED PNL IND RED DIFF 8MM QUK CON
Panel Mount Indicator, Led, 12Mm, Red, 1.9V; Led Color:Red; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:12Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:100Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:1.9V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q12P1CXXR24E