APEM Q12P1CXXG110E
Q Series Round with Domed Top 1 LED LED Panel Indicator 2.2V 6mA 60mcd 60°
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页3 年前
Farnell
3 个月趋势:
-20.45%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
描述
LED INDICATOR SEALED 12MM BRIGHT CHROME FIXED GREEN 110VAC SOLDER Q12 SERIES
Single Color LED, Green, Diffused
PANEL MOUNT INDICATOR, LED, 12MM, GREEN, 2.2V
12mm prominent bright chrome bezel IP67 sealed GREEN 110V
LED Indicator 12mm Prominent 110VAC IP67
LED PNL IND GRN DIFF 8MM QUICK
INDICATOR 110V 12MM PROM GREEN
Panel Mount Indicator, Led, 12Mm, Green, 2.2V; Led Color:Green; Operating Voltage:110Vac; Mounting Hole Dia:12Mm; Forward Current If:6Ma; Luminous Intensity:50Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:2.2V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q12P1CXXG110E