APEM Q12P1CXXB24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Blue 500mcd 2-Pin
Production
数据表和文档
Master Electronics
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
Burklin Elektronik
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
LED INDICATOR SEALED 12MM PROMINENT BRIGHT CHROME FIXED BLUE 24VDC SOLDER
Single Color LED, Blue, Diffused
LED Indicator 12mm Prominent Blue 24VDC IP67
LED PNL IND BLUE DIFF 8MM QUICK
INDICATOR 24V 12MM PROMINENT BLU
Panel Mount Indicator, Led, 12Mm, Blue, 3.3V; Led Color:Blue; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:12Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:500Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:3.3V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q12P1CXXB24E