APEM Q12P1CXXB110E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Blue 500mcd 2-Pin
Production
价格与库存
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
LED INDICATOR SEALED 12MM BRIGHT CHROME FIXED BLUE 110VAC SOLDER Q12 SERIES
Single Color Led Blue Diffused 12Mm
LED Indicator 12mm Prominent Blue 110VAC IP67
12mm prominent bright chrome bezel IP67 sealed BLUE 110V
LED PNL IND BLUE DIFF 8MM QUICK
Panel Mount Indicator, Led, 12Mm, Blue, 3.3V; Led Color:Blue; Operating Voltage:110Vac; Mounting Hole Dia:12Mm; Forward Current If:6Ma; Luminous Intensity:500Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:3.3V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q12P1CXXB110E