APEM Q12P1BXXG12E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 50mcd 2-Pin
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页3 年前
Electro Sonic
3 个月趋势:
-0.63%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
描述
LED INDICATOR SEALED 12MM PROMINENT BLACK CHROME FIXED GREEN 12VDC SOLDER
Single Color LED, Green, Diffused
LED Indicator 12mm Prominent 12VDC IP67
12mm prominent black bezel IP67 sealed GREEN 12V
LED PNL IND GRN DIFF 8MM QUICK
Panel Mount Indicator, Led, 12Mm, Green, 2.2V; Led Color:Green; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:12Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:50Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:2.2V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q12P1BXXG12E