APEM Q12P1BXXG110E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 50mcd 2-Pin
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页3 年前
Electro Sonic
3 个月趋势:
-1.51%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
PANEL MOUNT INDICATOR LED 12MM SOLDER FIXED GREEN 110VAC Q SERIES Q12 SERIES
Single Color LED, Green, Diffused
LED Indicator 12mm Prominent 110VAC IP67
12mm prominent black bezel IP67 sealed GREEN 110V
LED PNL-MOUNT INDICATOR GREEN 12MM
LED PNL IND GRN DIFF 8MM QUICK
发光二极管指示灯, 12MM, 绿色, 110VAC, IP67;
INDICATOR 110V 12MM PROM GREEN
Panel Mount Indicator, Led, 12Mm, Green, 2.2V; Led Color:Green; Operating Voltage:110Vac; Mounting Hole Dia:12Mm; Forward Current If:6Ma; Luminous Intensity:50Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:2.2V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q12P1BXXG110E