APEM Q12P1BXXB12E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Blue 500mcd Automotive 2-Pin
Production
数据表和文档
3 个月趋势:
-19.13%
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
LED INDICATOR SEALED 12MM PROMINENT BLACK CHROME FIXED BLUE 12VDC SOLDER
Single Color LED, Blue, Diffused
LED Indicator 12mm Prominent 12VDC IP67
12mm prominent black bezel IP67 sealed BLUE 12V
LED PNL IND BLUE DIFF 8MM QUICK
Panel Mount Indicator, Led, 12Mm, Blue, 3.3V; Led Color:Blue; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:12Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:500Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:3.3V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q12P1BXXB12E