APEM Q12P1BXXB110E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Blue 500mcd Automotive 2-Pin
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页3 年前
Electro Sonic
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-6.06%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
描述
LED INDICATOR SEALED 12MM BLACK CHROME FIXED BLUE 110VAC SOLDER Q12 SERIES
Single Color Led Blue Diffused 12Mm
LED Indicator 12mm Prominent 110VAC IP67
12mm prominent black bezel IP67 sealed BLUE 110V
Panel Mount Indicator, Led, 12Mm, Blue, 3.3V; Led Color:Blue; Operating Voltage:110Vac; Mounting Hole Dia:12Mm; Forward Current If:6Ma; Luminous Intensity:500Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:3.3V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q12P1BXXB110E
LED PNL IND BLUE DIFF 8MM QUICK