APEM Q10F5SXXHR02E
Single Color LED, Hyper Bright High Effieciecny Red, Diffused
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页3 年前
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Led Panel Indicator, Red, 10Mm, 2.2V Rohs Compliant: Yes |Apem Q10F5SXXHR02E
LED PANEL INDICATOR, RED, 10MM, 2.2V; Available until stocks are exhausted
APEM Q10F5SXXHR02E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 10MM
LED PNL IND RED DIFF 5MM LEADS
10mm FLUSH STAINLESS STEEL HYPER BRIGHT