Antenova SRF2W012-100
Antenna Dual Band -1.5dBi/-1.8dBi Gain 2500MHz/6000MHz Bag
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet14 页9 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+75.74%
相关零件
Yageo GroupW3538B0150
Antenna Penta-Band 1.5dB/4.5dB/3.9dB Gain 960MHz/1990MHz/2170MHz
Yageo GroupW3315B0100
Patch Antenna, Dual Band, Vertical, 2.4 GHz to 2.5 GHz, 4.9 GHz to 5.925 GHz, Adhesive Tape
AntenovaSRF2W021-100
Antenna Dual Band -1.3dBi/-1.2dBi Gain 2500MHz/6000MHz Bag
AntenovaSRFC011-100
892MHz, 1.9GHz GSM, WCDMA Flat Patch RF Antenna 824MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz 4dBi Connector, IPEX Adhesive
AntenovaSRFC011-200
Bulk 2 Adhesive Flat Patch RF Antenna 152.4mum 4dBi 892MHz 1.9GHz
Antenna, Embedded, FPC, 4900/5850MHz, 2dBi, Cable 100mm, U.FL
描述
DROMUS FLEXIBLE DUAL-BAND WI-FI ANTENNA - 100mm cable
RF/Microwave Antenna, 2400MHz Min, 2500MHz Max
Dromus 863-870 & 902-928MHz 100mm cable