Analog Devices MAX6220ASA-2.5+
EAR99 MAX6220 Tube Matte Tin (Sn) voltage reference device 15mA 40V 1.3muVrms 20ppm/C
Production
价格与库存
数据表和文档
Analog Devices
Official datasheet0 页0 年前
SHENGYU ELECTRONICS
3 个月趋势:
-4.17%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 days ago)
相关零件
Analog DevicesMAX6250BESA+
MAXIM INTEGRATED PRODUCTS MAX6250BESA+ VOLTAGE REF, SERIES, 5V, NSOIC-8
Analog DevicesMAX6241BESA+
EAR99 MAX6241 Tube 2011 voltage reference device 15mA 36V 2muVrms 7ppm/C
Analog DevicesMAX6250BCSA+
Pwr Sply Func, Voltage Reference, Precision, SOIC, VS 8 to 36V, IS 3.3mA, PD 471mW
Texas InstrumentsTLE2425ID
20ppm/¡æ Fixed 20mA 100¦ÌVrms 2.5V 40V 2.5V ¡À0.8% SOIC-8 4.9mm*3.91mm*1.58mm
Texas InstrumentsTLE2425CDR
IC, PRECISION VIRTUAL GROUND, 8-SOIC; IC; MSL:MSL 1 - Unlimited; SVHC:No SVHC (15-Jan-2019)
Texas InstrumentsTLE2425MD
Precision Virtual Ground 8-SOIC -55 to 125
描述
Voltage Reference Guarantees 40V Operation and 20ppm/°C Over -40°C to +125°C
Ciiva
Low-Noise, Precision, +2.5V/+4.096V/+5V Voltage Reference