Analog Devices LTC6905CS5-100#TRPBF
Silicon Oscillator 25MHz/ 50MHz/ 100MHz- CMOS 5-Pin TSOT-23 T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
Analog Devices
Official datasheet0 页0 年前
3 个月趋势:
-0.21%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
工程资源
相关零件
Analog DevicesLTC6905HS5-80#TRMPBF
FIXED FREQUENCY SOT-23 OSCILLATOR CMOS Output Clock Oscillator, 80MHz Nom
Analog DevicesLTC6905IS5-133#TRMPBF
OSCILLATOR, 133MHZ, 5.5V, SSOT-23; Available until stocks are exhausted
Analog DevicesLTC6905IS5-100#TRMPBF
OSCILLATOR, 100MHZ, 5.5V, TSOT-23; Available until stocks are exhausted
描述
Fixed Frequency SOT-23 Oscillator
100MHz TSOT-23-5 Timers / Clock Oscillators ROHS
CMOS Output Clock Oscillator, 100MHz Nom