Analog Devices LTC6400CUD-20#PBF
SP Amp DIFF AMP Single 3.5V 16-Pin QFN EP Tube / IC ADC DRIVER DIFF 16-QFN
EOL
数据表和文档
Upverter
Datasheet16 页18 年前
Analog Devices
Linear Technology
iiiC
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
供应链
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 11 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusLAST TIME BUY (Last Updated: 11 months ago)
工程资源
相关零件
Analog DevicesLTC6401CUD-20#PBF
LTC6401-20 - 1.3GHz Low Noise, Low Distortion Differential ADC Driver for 140MHz IF
Analog DevicesLTC6401IUD-20#PBF
Operational Amplifier, 1 Func, 2000uV Offset-Max, CMOS, PQCC16
Analog DevicesLTC6401CUD-14#PBF
Texas InstrumentsOPA2695IRGTR
Ultra-Wideband, Current-Feedback Operational Amplifier with Disable 16-VQFN -40 to 85
RenesasEL4543ILZ
Operational Amplifier, 3 Func, 10000uV Offset-Max, CMOS, PQCC20
Texas InstrumentsOPA2695IRGTT
Texas InstrumentsOPA2695IRGTTG4
描述
High Speed Operational Amplifiers 3GHz Low Noise/Low Distortion Differential Amp
90mA 4.5KV/¦Ìs 1.8GHz 65dB 20mA 1 3.5V 2mV@ 3V @ 0C to 70C QFN 3mm*3mm*750¦Ìm
Differential Amplifier IC; No. of Amplifiers:1; Bandwidth:1800MHz; Slew Rate:4.5V/ns; Offset Voltage:2mV; Gain Max, V/V:10; Supply Voltage Min:2.85V; Supply Voltage Max:3.5V; Package/Case:16-QFN; No. of Pins:16 ;RoHS Compliant: Yes