Analog Devices DS1882E-050+
Digital Potentiometer 45kOhm 64POS Non-Volatile Log Automotive 16-Pin TSSOP
Production
价格与库存
数据表和文档
Augswan
Datasheet15 页19 年前
Analog Devices
ShanghaiCT
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
+25.52%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 5 days ago)
相关零件
Analog DevicesDS1881E-050+
DS1881 Series 64 Tabs I2C 50 kOhm Non-Volatile SMT Digital POT - TSSOP-16
Analog DevicesDS1881E-050+T&R
Analog DevicesAD5231BRUZ10-REEL7
Digital Potentiometer 10kOhm 1024POS Non-Volatile Linear/Log 16-Pin TSSOP T/R
Digital Potentiometer 10kOhm 64POS Non-Volatile Linear 20-Pin TSSOP T/R
Digital Potentiometer, ICs Sngl 8B NV I2C POT | Microchip Technology Inc. MCP4661-103E/ST
Digital Potentiometer 10kOhm 256POS Non-Volatile Linear Automotive 20-Pin TSSOP Tube
描述
IC DGTL POT 45KOHM 64TAP 16TSSOP / Digital Potentiometer 45k Ohm 2 Circuit 64 Taps I²C Interface 16-TSSOP
Provides Low-Noise, Low-Distortion Digital Volume Control for Dual-Supply Applications
Ciiva
10¦ÌA ¡À750ppm/¡æ 45K¦¸ 64 2 4.5V Non-Volatile 7V I2C Potentiometer TSSOP-16 5mm*4.4mm*900¦Ìm
±20% I2C 4.5V~7V 45kΩ TSSOP-16 Digital Potentiometers ROHS