Analog Devices DS1809Z-050+
Digital Potentiometer 64POS 50k Ohm 1Pot 8-Pin SOIC Tube
Production
价格与库存
数据表和文档
Analog Devices
Official datasheet0 页0 年前
SHENGYU ELECTRONICS
Ciiva
ShanghaiCT
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 days ago)
相关零件
Analog DevicesDS1669S-50
Digital Potentiometer 64POS 50KOhm Single 8-Pin SOIC
Digital Potentiometer 50kOhm 64POS Non-Volatile Linear Automotive 8-Pin SOIC N Tube
Analog DevicesDS1804Z-050+
IC, DIGITAL POT, 50KOHM, 100, SGL 8-SOIC - More Details
RenesasX9C503SIZ
Digital Potentiometer 50kOhm 100POS Non-Volatile Linear 8-Pin SOIC Tube
RenesasX9315USZ
Ic,digital Potentiometer,sop,8Pin,plastic Rohs Compliant: Yes |Renesas X9315USZ
Digital Potentiometer 50kOhm 64POS Volatile Linear Automotive 8-Pin SOIC N Tube
描述
DS1809 Tin Pushbutton e3 digital potentiometer 5V 50kOhm 2.03mm 1mA