Analog Devices DS1803Z-050+
DS1803 Selectable Address I2C e3 digital potentiometer 0.2kHz 3/5V 50kOhm 1.5mm
数据表和文档
Farnell
Datasheet11 页19 年前
Analog Devices
ShanghaiCT
Jameco
iiiC
库存历史记录
3 个月趋势:
-76.39%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 5 days ago)
相关零件
Analog DevicesDS1868S-50
Digital Potentiometer 256POS 50KOhm Dual 16-Pin SOIC W