Analog Devices ADV7125WBSTZ170
DAC 3-CH Segment 8-bit Automotive AEC-Q100 48-Pin LQFP Tray
Production
数据表和文档
Upverter
Datasheet16 页15 年前
Datasheet16 页15 年前
Analog Devices
Augswan
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Analog DevicesADV7125KSTZ140
DIGITAL TO ANALOG CONVERTER DAC, 8 BIT, 330MSPS, LQFP-48
Analog DevicesADV7125KSTZ50
Digital to Analogue Converter, 8 bit, 50 MSPS, Parallel, 3V to 3.6V, 4.75V to 5.25V, QFP, 48 RoHS Compliant: Yes
Analog DevicesADV7125KSTZ50-REEL
DAC 3-CH Segment 8-bit 48-Pin LQFP T/R / IC DAC VIDEO 3CH 50MHZ 48LQFP
描述
330MHz Triple 8-Bit High Speed Video DAC
Parallel 8Bit LQFP-48(7x7) Digital To Analog Converters (DACs) ROHS
48-LQFP Current - Unbuffered Current Source ADV7125 digital to analog converter 1.35V 330Msps 1LSB 7mm
IC DAC VIDEO 3CH 170MHZ 48LQFP