Analog Devices ADP1720TRMZ3.3EPR7
LDO Regulator Pos 3.3V 0.05A 8-Pin uSOIC T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
SHENGYU ELECTRONICS
Datasheet12 页13 年前
Analog Devices
Upverter
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 days ago)
工程资源
相关零件
Analog DevicesADP1720ARMZ-5-R7
ANALOG DEVICES - ADP1720ARMZ-5-R7 - LDO VOLTAGE REGULATOR, 5V, 50mA, MSOP-8
Analog DevicesADP1720ARMZ-R7
LDO Regulator Pos 1.2V to 5V 0.05A 8-Pin MSOP T/R
Analog DevicesADP1720ARMZ-3.3-R7
LDO Regulator Pos 3.3V 0.05A 8-Pin MSOP T/R
Texas InstrumentsLM2936MM-5.0
Ultra-Low Quiescent Current LDO Voltage Regulator 8-VSSOP -40 to 125
Texas InstrumentsTPS79850QDGNRQ1
65dB(120Hz) 80¦ÌA Fixed 50mA 1 5V 65V 5V 50V 550mV@ 50mA 50mV 15mV HVSSOP-8 , 1.1mm
Texas InstrumentsLM2936MM-3.3/NOPB
60dB(120Hz) 15¦ÌA Fixed 50mA 1 3.3V 4V 3.3V 40V 400mV@ 50mA 30mV 30mV VSSOP-8 , 950¦Ìm
描述
50 mA, High Voltage, Micropower Linear Regulator