Analog Devices ADA4610-1BRZ
Op Amp Single Precision Amplifier R-R O/P ±15V Medical 8-Pin SOIC N Tube
Production
价格与库存
数据表和文档
element14 APAC
Datasheet24 页11 年前
Datasheet27 页6 年前
Datasheet25 页10 年前
Analog Devices
SHENGYU ELECTRONICS
Arrow.cn
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
封装
3D下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
工程资源
相关零件
Analog DevicesAD744JRZ
Op Amp Single Precision Amplifier ±18V 8-Pin SOIC N Tube
Texas InstrumentsLM318D
Single, 40-V, 15-MHz operational amplifier 8-SOIC 0 to 70
Texas InstrumentsLM318M/NOPB
ROHS3Compliant EAR99 LM318 Tube op amp amplifier circuit 4.9mm 0.75muA 4mV 15000kHz
Texas InstrumentsLM318MX/NOPB
Op Amp Single High Speed Amplifier ±20V 8-Pin SOIC T/R
描述
Low Noise, Precision, Rail-to-Rail Output, JFET Single Op Amp
ROHS3Compliant e3 ADA4610 Tube op amp buffer circuit 4.9mm 5pA 400muV 15400kHz
Operational Amplifier, 1 Func, 800uV Offset-Max, BIPolar, PDSO8
ANALOG DEVICES - ADA4610-1BRZ - Amplificateur opérationnel, 1 amplificateur, 16.3 MHz, 61 V/µs, ± 5V à ± 15V, NSOIC, 8 Broche(s)
Op-Amp, 16.3Mhz, -40 To 125Deg C, Nsoic; No. Of Channels:1Channels; Gain Bandwidth Product:16.3Mhz; Supply Voltage Range:± 5V To ± 15V; Ic Case/Package:Nsoic; No. Of Pins:8Pins; Amplifier Type:Jfet; Input Offset Voltage:200Μv Rohs Compliant: Yes |Analog Devices, Inc. ADA4610-1BRZ